Kontakt


O mnie (tudzież o nas)  :

Mam na imię Łukasz, mieszkam w Warszawie a serwis powstał z mojej miłości do burgerów. Kocham burgery i staram się je jeść na tyle często na ile mi czas (praca, dom) pozwala. No, czasem jeszcze zależy od tego czy jestem akurat na zdrowej diecie.  Blog prowadzony jest tylko przeze mnie, czysto amatorsko, jako hobby dlatego wpisy będą nieregularne ale postaram się aby były jak najczęstsze. Po etapie budowania bazy burgerowni, postaram się zwiększyć liczbę recenzji własnych i gościnnych na blogu, a także dodać inne atrakcje. Wszystko to zależy również od Was – jeśli będziecie pisać, udzielać się – motywacja będzie większa.

 

Aby wysłać do nas (do mnie) wiadomość, wypełnij poniższy formularz lub też wyślij mail bezpośrednio na lukasz.gluszcz@gmail.com. Dzięki !

[contact_form]

Koniecznie dodaj swoją opinię :

Komentarze :

4 thoughts on “Kontakt

 1. zgadula

  Cześć,
  Widzę, że linkujesz do moich recenzji na WzA i szczecinburgerze. Bardzo mnie to cieszy, że moja praca została dostrzeżona (i została dobrze upozycjonowane w Google:>)

  Mam parę rad do samej strony: taka moja propozycja, że na zakładce kontakt (w której teraz jestem) wrzucić trochę więcej o autorze, i przede wszystkim dać jakiś adres e-mail. Formularz kontaktu jest dość.. sztuczny i nieco zniechęca.

  Od siebie mogę jeszcze dodać szczecińskie lokale: Grilled Chicken Burgers (http://szczecinburger.blogspot.com/2014/01/kolos-burger-grilled-chicken-burgers.html i recenzja nie mojego autorstwa na WzA), oraz BurgerGrill, o którym niedługo na wygrywamzanoreksja.pl.

  Pozdrawiam
  Mateusz Tusiński/zgadula

  Reply
 2. gimlak Post author

  Hej Mateusz, dzięki za rady. Postaram się do nich dostosować lada dzień 🙂 DOdam też sugerowany przez Ciebie lokal. Łukasz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *